Zabudowy

Strona główna / Zabudowy
Zapytaj nas o możliwości zabudowy IVECO Daily. Na pewno znajdziemy rozwiązanie idealnie pasujące Twojej firmie.


IVECO Daily to pojazd opracowany z myślą o prowadzeniu biznesu – przestronny, z łatwo dostępną platformą załadunkową i niskim zużyciem paliwa. W gamie Daily IVECO proponuje wybór spośród 8000 wersji fabrycznych uzyskanych w wyniku połączenia różnych wariantów karoserii, rozstawu kół, mocy i ładowności.

Poniżej prezentujemy kilka dostępnych adaptacji nadwozia.

Skrzynia

Daily z zabudową skrzyniową i kabiną sypialną jest doskonałym pojazdem do transportu międzynarodowego. Samochód z pojedynczym kołem na tylnej osi, z zabudową do przewozu 10 europalet i kabiną sypialną ma ładowność około 1150 kg!

Zabudowa kontenerowa

IVECO Daily z zabudową kontenerową jest pojazdem idealnym do przewozu wszelkiego rodzaju, nawet bardzo delikatnych, ładunków – od małych przesyłek do europalet. Możesz nim przewieźć do 14 europalet.

Wywrotka

Jeżeli potrzebujesz na budowie lekkiego, a jednocześnie bardzo wytrzymałego pojazdu – IVECO Daily jest idealny dla Ciebie. Dzięki mocnej ramie poradzi sobie z budowlanymi zadaniami. Daily może zostać wyposażony w wywrotkę tylnozsypową, trójstronną, a dodatkowo w żuraw montowany za kabiną.

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.